سومین نشست منطقه ای بهسازی مناطق نابسامان شهری(آسیا – اقیانوسیه)

8  لغایت 10 آذر 1394 – تهران

شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران با همکاری وزارت راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران در راستای تعهدات خود اقدام به برگزاری سومین نشست منطقه ای بهسازی مناطق نابسامان شهری از تاریخ 8 لغایت 10 آذر 1394 در تهران نموده است.

دوره اول در ایران و دوره دوم در سئول برگزار گردید. این رویداد به سفارش و با حمایت شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران توسط شرکت ساتراپ توشه ایرانیان برگزار می گردد.

این رویداد با حضور بیش از 70 میهمان خارجی و 7 وزیر راه و شهر سازی از کشورهای منتخب آسیا و اقیانوسیه و فعالان و دست اندرکاران حوزه تخصصی به مدت 3 روز برگزار می گردد. نمایشگاه تخصصی، بازدید از پروژه های سرمایه گذاری ، برگزاری کارگاه ها و جلسات تخصصی تبادل تجربه از برنامه های این رویداد می باشد.

معرفی طرح‌های اجرایی برای جذب سرمایه و بازار کار و فعالیت، ایجاد فرصت تعامل صاحبان سرمایه (سرمایه‌گذاران) و کار آفرینان شهری برای توسعه شهرها، انعقاد قراردادهای همکاری برای تأمین اعتبار مورد نیاز طرح‌ها از اهداف برگزاری این رویداد می باشند.

همچنین همایش تخصصی تلاش می کند در راستای ایجاد زمینه های تبادل دانش و تجربیات در ارتباط با بهسازی بافت های فرسوده و غیر رسمی زمینه ای را برای ایجاد شبکه ای متشکل از نهادهای پژوهشی، نهادهای دولتی و جامعه مدنی در بین کشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه به شکل بهتر و مطلوب تری فراهم سازد.

 

سازمان‌ها و شرکت‌هایی که در زمینه های زیر فعالیت می‌نمايند امكان حضور و شركت در نمایشگاه تخصصی و فضای تبلیغاتی را خواهند داشت.

 

شهرداري‌ها، استانداری‌ها، شوراهاي اسلامي شهر /   برنامه‌ريزان و طراحان شهري  /  سرمايه‌گذاران داخلي و خارجي  / شركت‌ها و پيمانكاران داخلي و خارجي  / سازمان‌هاي دولتي محلي  / سازمان‌ها و نهادها و تشكل‌هاي عمومي غير دولتي  /  سازمان‌هاي مردم نهاد و جامعه محور /  مراكز پژوهشي دانشگاهي و مستقل  /  سازمان‌ها و نمايندگي‌هاي بين‌المللي داراي تجربه مربوط به شهرهاي ايران /  طراحان، پیمانکاران، سرمایه گذاران، مشاوران و تولید کنندگان فعال در حوزه راه و ساختمان می توانند به ارائه دستاوردها و پتانسیل های خود در طول 3 روز برگزاری بپردازند

در این راستا به اطلاع می رساند شورای سیاستگذاری این رویداد زمینه ای را برای حضور مخاطبان و فعالان این حوزه فراهم ساخته تا شرکت ها و مجموعه های فعال بتوانند فضای مناسبی را برای ارائه دستاوردها و پتانسیل های خود در بازار بین المللی و داخلی ایجاد نمایند.

با توجه به فضای محدود برای حضور فعالان بخش خصوصی و دولتی خواهشمند است در صورت تمایل برای حضور در این رویداد بین المللی  حداکثر تا تاریخ 5 آذر ماه 1394 اقدام لازم را مبذول فرمایند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با با دبیرخانه نشست تماس حاصل نمایند.

آدرس: تهران – خیابان یوسف آباد – خیابان دوم – پلاک 28 – واحد 14

تلفن: 8-88913307          فکس: 88913383

محل برگزاری: هتل بین المللی لاله

ایمیل:

آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید

سایت:

www.satrap.org