نخستین همایش آسیایی و نهمین همایش ملی تونل

نخستین همایش آسیایی و نهمین همایش ملی تونل فضاهای زیرزمینی برای توسعه پایدار، با هدف بهره گیری از آخرین فن آوری های ساخت تونل و فضاهای زیرزمینی توسط انجمن تونل ایران برگزار خواهد شد.

 

این همایش در تاریخ 9 الی 12 آبان ماه سال جاری با همکاری شرکت همایش سازان امروز و انجمن بین المللی تونل(ITA)· درسالن همایش های هتل المپیک - تهران· برگزاری می شود.

از جمله محورهای همایش فوق می توان به تحقیق و توسعه، مبانی شناسایی و طراحی، فضاهای زیرزمینی و فن آوری ساخت آنها، مباحث مالی، قراردادی و مدیریتی درپروژه های زیرزمینی اشاره کرد.

گفتنی است این همایش با محورهای اصلی طراحی، ساخت و بهره برداری و تاکید بر نقش کلیدی فضاهای زیر زمینی در توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست فرصت مناسبی را به منظور تبادل اطلاعات و دانش روز، آشنایی با فن آوری های جدید تونل و نیز حضور فعال شرکت های مرتبط با موضوع همایش را فراهم می آورد.

همچنین برگزاری کارگاههای آموزشی با عناوین "NATM" شرکت D2 اتریش و شرکت پژوهش عمران راهوار، "بهسازی زمینی" شرکت خدمات مهندسی مکانیک خاک، "مدیریت پروژه های تونل سازی" قرارگاه خاتم الانبیاء (قرب قائم)، "میکروتونلینگ" شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از دیگر برنامه های جانبی این همایش خواهد بود.

گفتنی است نمایشگاهی نیز به منظور ·معرفی شرکت ها و سازمانهای فعال در زمینه صنعت تونل برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی www.ats2011.ir مراجعه فرمایید.