آخرین اخبار

اولین همایش بین المللی معماری و شهرسازی جهان اسلام در عصر جهانی شدن 

محورهای اصلی همایش

 • هویت اسلامی و هویت جهانی، رابطه آنها در معماری و شهرسازی جوامع اسلامی
 • بافتها و بناهای تاریخی در جوامع اسلامی و چالش جهانی شدن
 • هویت محلی، ملی و جهانی در معماری و شهرسازی
 • کالایی شدن معماری و شهر و چالش جوامع اسلامی
 • جامعه شبکه ای و معماری و شهرسازی اسلامی (بازتعریف محله، شهروند، ...)
ادامه مطلب...

اولین کنفرانس ملی توسعه پایدار در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی با محوریت فرهنگ معماری ایرانی اسلامی

معرفی کنفرانس

تاکنون گردهمائیهای متعددی پیرامون مسائل مختلف این علوم  برگزار شده است؛ اما با توجه به اهمیت موضوع، توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین در جامعه و ضرورت تبادل اطلاعات صاحب نظران این حوزه، تیم برگزارکننده با هدف ايجاد فرصتي مناسب براي تبادل اطلاعات و ارایۀ دستاوردهاي پژوهشي و علمی انديشمندان، پژوهشگران و دست‌اندرکاران حوزه های مختلف همایش فوق را برگزار خواهد کرد. تا با ارائه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی روز دنیا توسط پژوهشگران و محققین در راستای ارتقای سطح علمی با هدف افزایش توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین در این حوزه و در نهایت افزایش بهره وری و نهایتا توسعه همه جانبه و صحیح جامعه گامی استوار برداریم. رویکرد دبیرخانه علمی و اجرایی در برگزاری این برنامه، جلب مشارکت تمامی مراکز علمی و حرفه ایی، تعامل با انجمن های ملی و بین المللی مرتبط و دعوت از صاحبنظران برجسته با هدف تعامل علمی از یک سو و افزایش خود باوری علمی در کشور ، تمرکز بر مسائل و چالشهای روز ، طراحی محتوای علمی و کاربردی برای مسئولین می باشد .

ادامه مطلب...

کنفرانس ملی پژوهش های نوین در مهندسی عمران ، معماری و مدیریت شهری 

معرفی همایش

با استعانت از خداوند حکیم، کنفرانس ملی پژوهش های نوین در مهندسی عمران ، معماری و مدیریت شهری توسط دانشگاه فرزانگان اصفهان و با حمایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان ، انجمن ژئوتکنیک ایران و انجمن مهندسی سازه ایران ، 16 اسفند ماه 1396 در محل اصفهان سیتی سنتر برگزار خواهد شد. این کنفرانس  با هدف گردهمایی سالانه متخصصان، ارائه دستاوردهای علمی و پژوهشی، آشنایی با مسائل و دستاوردهای روز و دریافت آموزش های کوتاه مدت برگزار می گردد.

ادامه مطلب...

سومین همایش بین المللی افق های نوین در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی 

معرفی همایش 

دنیای امروزی ، دنیای تبادل اندیشه ها و خلق ایده های نوینی است که موجب پیشرفت دانش بشری در عرصه های مختلف علم و فناوری می باشد. در این راستا آنچه مهم به نظر می رسد ، ایجاد بستری مناسب در جهت بروز ظرفیت های موجود و تشکیل ظرفیت های جدید است. از این روی همایش های تخصصی علوم گوناگون، علاوه بر ایجاد زمینه تحقق این مسائل، می توانند موقعیتی مناسب برای ایجاد هم فکری و تبادل دیدگاه ها محسوب گردند. دبیرخانه انجمن افق نوین علم و فناوری مفتخر است تا با مد نظر قرار دادان سیاست های کلی علم و فناوری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری من جمله؛ جهاد مستمر علمی با هدف کسب مرجعیت علمی و فناوری در جهان با تأکید بر:

۱- تولید علم و توسعه نوآوری و نظریه پردازی. 2- ارتقاء جایگاه جهانی کشور در علم و فناوری و تبدیل ایران به قطب علمی و فناوری جهان اسلام و 3- توسعه علوم پایه و تحقیقات بنیادی . و در راستای انجام رسالت اصلی خویش (کمک به پیشبرد برنامه های علمی جامعه و حمایت از گسترش فعالیتهای تحقیق و توسعه علمی در بخشهای مختلف و ایجاد زمینه های مناسب برای تعاملات بهینه پژوهشگران و اندیشمندان جوان جامعه و ارائه ابزارهای مناسب برای ارتقاء پاسخگویی علمی جامعه) اقدام به همایش بین المللی افق های نوین در مهندسی عمران، معماری وشهرسازی نماید.

ادامه مطلب...

سومین کنفرانس بین المللی یافته های نوین عمران معماری و صنعت ساختمان ایران 

معرفی کنفرانس

امروزه با گسترده شدن فناوریها و ترکیب علوم با همدیگر، مخصوصا در رشته های فنی و مهندسی ، ابعاد تازه ای در تحولات علمی، اقتصادی و اجتماعی کشورها  به وجود آمده که  ایجاب می‌کند  تا به توانمند سازی  در  توليد فناوری و سيستمهاي جديد با قابلیت بالا، در رشته های بین فناوری  پرداخته شود. بر همین اساس این کنفرانس با  تمرکز بر رویکرد های نوین علم  تا  فناوری در نظر دارد بستری مناسب جهت  هم اندیشی و تبادل اطلاعات و تجارب علمی و اجرایی کردن طرحهای این حوزه در راستای پیشبرد اهداف توسعه محورانه سرزمین مان ایجاد نماید.

ادامه مطلب...

مطالب بیشتر...

 1. دومین کنفرانس ملی پژوهشهای کاربردی در مهندسی سازه و مدیریت ساخت
 2. چهارمین همایش بین المللی مهندسی عمران، معماری و شهرسازی با رویکرد توسعه پایدار
 3. چهارمین همایش بین المللی معماری، عمران و شهرسازی در آغاز هزاره سوم
 4. اولین کنفرانس ملی زلزله و مدیریت ریسک با رویکرد آسیب پذیری سازه ها و شریان های حیاتی
 5. سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فناوری های نوین
 6. نخستین همایش ملی شهرسازی، معماری و مدیریت شهری اسلامی ایرانی (در حوزه آموزش و نظام آموزش معماری و شهرسازی در ایران)
 7. کنگره بین المللی معماری و شهرسازی معاصر پیشرو در کشور های اسلامی
 8. کنفرانس ملی تحقیقات بنیادین در عمران، معماری و شهرسازی معرفی همایش
 9. کنفرانس ملی تاب آوری و ایمنی ساختمانها و زیرساخت های شهری
 10. کنفرانس عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام
 11. دومین همایش بین المللی عمران، معماری و شهر سبز پایدار
 12. دومین کنفرانس ملی مهندسی عمران و معماری با تاکید بر اشتغال زایی در صنعت ساختمان
 13. چهاردهمین کنفرانس ملی روز مهندسی
 14. پنجمین همایش ملی مصالح ساختمانی و فن آوری های نوین در عمران،معماری و شهرسازی
 15. پنجمین همایش و نمایشگاه سد و تونل ایران

محل تبلیغات

 

kellar.
ayeenname.
ayeenname.
ayeenname.