آخرین اخبار

دومین همایش ملی بحران کم آبی و راه های برون رفت 

معرفی همایش

نظر به اینکه کشور ما در منطقه کم بارش کره زمین قرار گرفته و بخش عمده آن را مناطق خشک تشکیل می دهد و با توجه به نیاز فراوان به آب در بخش های کشاورزی، صنعت، منابع طبیعی و... این امر اصلی ترین بحران در بخش های ذکر شده تلقی می گردد که نتایج آن را بویژه در سالهای اخیر مشاهده می نماییم. دومین همایش ملی بحران کم آبی و راه های برون رفت با هدف گردآوری محققان برجسته کشور و ارائه جدیدترین دستاوردهای پژوهشی در خصوص رفع این مسئله در اردیبهشت ماه 1397 توسط دانشگاه پیام نور مرکز کبورداهنگ استان همدان برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که محورهای همایش، تحقیقات مرتبط دیگر را نیز در بر می گیرد و محققان می توانند با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

ادامه مطلب...

دومین کنفرانس ملی دانش و فناوری علوم مهندسی ایران

معرفی کنفرانس

دومین کنفرانس ملی دانش و فناوری علوم مهندسی ایران  با محوریت علوم مهندسی و با هدف و تاکید توسعه علم هر چه بیشتر بر پیاده سازی اصول و فنون دانش و فناوری جهت رشد روز افزون اقتصاد و شکوفایی این ملت کلید خورده است.این کنفرانس  بصورت حضوری برای مقالات منتخب و برتر از بین مقالات پذیرفته شده در فرآیند داوری و بصورت غیرحضوری برای تمامی مقالات پذیرفته شده بعد از فرایند داوری و بصورت دوره ای شروع به فعالیت نموده می باشد .در این دوره معیار پذیرش مقالات در فرآیند داوری جنبه کاربردی و عملی و بیان مباحث و مبانی علمی مرتبط و نو بودن پژوهش ها میباشد و مقالات مرتبط در این حیطه ها مورد پذیرش قرار خواهند گرفت .استفاده از فناوری  در دنیای امروز ضامن بقا و تداوم فعالیت های یک سازمان بوده و به صورت ویژه می تواند در توسعه و افزایش منافع حاصل درکلیه مراحل تاثیر به سزایی بگذارد. این کنفرانس با توجه به اهداف کلان و سند چشم انداز توسعه محور در حوزه دانش و فناوری، با هدف شناخت و ارزیابی دستاوردها و پیشرفت های فناوری، ارائه توانمندي‌هاي موجود برگزار می گردد .هدف از برگزاری این کنفرانس جمع آوری مجموعه ای از مقالات پژوهشی غنی با عنوان کتابچه تمام الکترونیک و انتشار مجموعه مقالات پژوهشگران در سایت های وزین نمایه ساز کشور به منظور دسترسی آزاد اطلاعات علمی برای اندیشمندان جامعه می باشد .

ادامه مطلب...

چهارمین همایش ملی علوم و فناوری های نوین ایران

اهداف همایش

 1. آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و جدیدترین متدهای پژوهشی انجام یافته در علوم و فناوریهای نوین در حوزه های مهندسی،علوم کشاورزی ، علوم انسانی و علوم پایه .
 1. اهتمام ویژه اندیشمندان به ضرورت توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین در جامعه و توسعه فناوری های نوین در جامعه .
 1. راه اندازی دبیرخانه دائمی و دسترسی آسان علاقمندان و صرفه جویی در هزینه و وقت پژوهشگران.
 1. سياست گذاري، ارائه راهبردهاي آموزشي ، ارائه و بررسي روش هاي نوين تدريس و بررسي فعاليت هاي شاخص در جامعه.
ادامه مطلب...

پنجمین کنفرانس ملی بهینه سازی در علوم و مهندسی

معرفی کنفرانس

پنجمین كنفرانس ملي بهينه سازي در علوم و مهندسي با هدف ايجاد زمينه مناسب براي تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربيات و ارائه دستاوردهای  محققان و پژوهشگران این حوزه، گسترش و توسعه فضای تعامل بین سطوح مختلف راهبردی و عملیاتی، فراهم کردن زمینه انجام تحقیقات و پژوهش های علمی و کاربردی در این حوزه، ارائه موضوعات جدید و استاندارد نوین ، معرفی و بازتاب نتایج تحقیقات، پژوهش ها، تجربه ها و نوآوری های علمی و صنعتی دانشگاهها، توسعه فرهنگ و دانش فنی مربوط به فناوری های نوین در راستای ارتقاء کلان سطح  کشور و نیل به توسعه پایدار با همکاری اساتيد دانشگاه های معتبر سراسر کشور از جمله فعالان، دانشجویان، پژوهشگران، اندیشمندان کلیه مراکز پژوهشی و دیگر سازمان های مدیریتی برگزار خواهد شد. امید است این رویداد علمی امکان تبادل آخرین دستاوردهای مرتبط را به منظور بررسی عمیق چالش های پیش روی را فراهم آورده و با بهره گیری از نتایج آن، برنامه ریزی لازم و کافی در جهت تکامل و توسعه علمی کشور، انجام پذیرد.

ادامه مطلب...

پنجمین همایش ملی مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی و سومین کنگره ملی آبیاری و زهکشی ایران

معرفی همایش

این همایش و کنگره در راستای تبادل اطلاعات و ارائه نتایج آخرین دستاوردهای تحقیقاتی در زمینه مدیریت شبكه های آبیاری و زهكشی و حل مسائل و مشکلات مربوط به آنها با تاکید بر مدیریت شبکه ها در شرایط محدودیت کمی و کیفی آب آبیاری برگزار خواهد شد. بدیهی است تحقق این اتفاق مهم، حضور همه‌جانبه و حداکثری متخصصین آب و سایر علوم مرتبط با این رشته را می‌طلبد. امروز، حضور فعالانه و جدی متخصصین و محققین علوم آب و ارائه دستاوردهای علمی معتبر آنان در این رویداد، رسالت مهم تمامی اساتید، دانشجویان، مسئولین و دست‌اندرکاران رشته آبیاری و زهکشی و علوم مهندسی آب کشور است که بی‌شک قادر است بسیاری از تهدیدهای بحران آب را به فرصت تبدیل ‌نماید.

ادامه مطلب...

مطالب بیشتر...

 1. اولین همایش ملی مدل سازی و فناوری های جدید در مدیریت آب
 2. کنفرانس بین المللی افق های نو در علوم مهندسی
 3. دومین همایش ملی بررسی تجارب بازآفرینی شهری در ایران (با تاکید بر تجربه سبزوار)
 4. هفدهمین کنفرانس هیدرولیک ایران
 5. ششمین کنفرانس ملی توسعه پایدار در علوم جغرافیا برنامه ریزی معماری و شهرسازی تهران
 6. هفتمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران
 7. دومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران و همایش ملی عرضه و تقاضای آب شرب و بهداشتی
 8. اولین کنفرانس ملی میکرو و نانو فناوری
 9. اولین کنفرانس کاربرد ابزار مدیریت آب و خاک (SWAT) در مدیریت منابع آب کشور
 10. چهارمین کنفرانس ملی مهندسی عمران، معماری و توسعه شهری
 11. پنجمین همایش ملی الگوی معماری و شهرسازی اسلامی
 12. پنجمین کنفرانس سراسری معماری و مهندسی عمران
 13. کنفرانس ملی یافته های نوین در مهندسی عمران، محیط زیست و معماری
 14. کنفرانس ملی پدافند غیرعامل در جغرافیا عمران شهرسازی و معماری و مدیریت شهری
 15. سومین کنفرانس سالانه ملی راهکارهای نوین در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی

محل تبلیغات

 

kellar.
ayeenname.
ayeenname.
ayeenname.