آخرین اخبار

اولین همایش ملی ایمنی، بهداشت و محیط زیست

معرفی همایش

استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت و محیط زیست HSE-MS

اهمیت و نقش سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست HSE-MS برگرفته از سه عنصر سلامتی (Health) ، ایمنی (Safety) و محیط زیست (Environment) می باشد. امروزه با توجه به رشد صنایع تولیدی توجه به مسائل ایمنی و سلامت انسان ها و همچنین حفظ محیط زیست از اهمیت زیادی برخوردار است. عدم رعایت مسائل ایمنی در سازمان ها خسارت های مالی و جانی زیادی دربرداشته و اثرات کوتاه مدت یا بلندمدت متعددی را بر سلامت انسان ها داشته است. از این رو استقرار سیستمی با رویکرد مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست در سازمان ها امری ضروری است. سیستم ایمنی، بهداشت و محیط زیست در سه فاز پیش گیری، کنترل قبل از شروع فعالیت و حین فعالیت و اقدامات اظطراری بعد از بروز حادثه در جلوگیری از خطرات ایفای نقش می نماید. این سیستم از طریق بالا بردن ایمنی در سازمان و همچنین کاهش هزینه ها و ارتقای روحیه پرسنل نقش مهمی در بهبود خروجی سازمان خواهد داشت. سیستم مدیریت HSE یک ابزار مدیریتی برای کنترل و بهبود عملکرد بهداشت، ایمنی و محیط زیست در همة برنامه های توسعه و پروژه های صنعتی یا تشکیلات سازمانی بوده است، با ایجاد بستر فرهنگی خلاق و نگرشی نو و سیستماتیک در راستای توسعة پایدار و کرامت انسان، بطور یکپارچه و با همگرایی و چیدمان هم افزای نیروهای انسانی و امکانات و تجهیزات و با استفاده از سیستم آموزش کارآمد، ممیزیهای دوره ای، ارزیابی، بهبود مستمر، موجب به حداقل رساندن اثرات نامطلوب صنعت بر محیط و افزایش اثرات مطلوب آن از طریق تأمین ایمنی همه جانبة کلیه کارکنان و همکاران سازمان، تجهیزات و تأسیسات و به صفر رساندن حوادث و آسیب های ناسی از کار از طریق کنترل یا حذف شرایط ناایمن و ارتقاء سطح سلامت افراد از طریق اعمال راهکارهای کنترلی مدیریتی، مهندسی و اجرایی در کلیة سطوح سازمان و همچنین صیانت از محیط زیست به عنوان سرمایة بشریت می گردد.به صورت خلاصه موضوع علم ایمنی، بهداشت حرفه ای و محیط زیست به ترتیب شناسایی و کنترل خطرات ایمنی، خطرات بهداشت حرفه ای و جنبه های زیست محیط است.

ادامه مطلب...

اولین کنگره و نمایشگاه بین المللی علوم و تکنولوژی های نوین

معرفی همایش

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در نظر دارد اولین کنگره و نمایشگاه بین المللی علوم و تکنولوژی های نوین را در راستای اهداف زیر برگزار نماید:

-        فراهم سازي بستر مناسب براي انتقال دانش و تجربيات صنايع كشور به يكديگر

-        ارتباط و انتقال دانش دانشجویان با افراد صنعتی کشور

-        آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی، صنعتی و جدیدترین متدهای پژوهشی انجام یافته

-        همفکری و کوشش برای ارتقا سطح آموزش

-        آشنایی دانشگاهیان و صنعتگران با محورها و مسائل مورد نظر

ادامه مطلب...

اولین کنفرانس ملی توسعه پایدار در علوم ومهندسی و فرهنگ ایرانی

معرفی کنفرانس

تاکنون گردهمائیهای متعددی پیرامون مسائل مختلف علوم  برگزار شده است اما با توجه به اهمیت موضوع توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین در جامعه و ضرورت تبادل اطلاعات صاحب نظران این حوزه، تیم برگزارکننده با هدف ايجاد فرصتي مناسب براي تبادل اطلاعات و ارایۀ دستاوردهاي پژوهشي و علمی انديشمندان، پژوهشگران و دست‌اندرکاران حوزه های مختلف همایش فوق را برگزار خواهد کرد. رویکرد دبیرخانه علمی و اجرایی در برگزاری این برنامه ، جلب مشارکت تمامی مراکز علمی و حرفه ایی ، تعامل با انجمن های ملی و بین المللی مرتبط و دعوت از صاحبنظران برجسته با هدف تعامل علمی از یک سو و افزایش خود باوری علمی در کشور ، تمرکز بر مسائل و چالشهای روز ، طراحی محتوای علمی و کاربردی برای مسئولین می باشد.

ادامه مطلب...

اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در علوم و توسعه فناوری

معرفی همایش

کنفرانس ملی پژوهشهای نوین در علوم، تکنولوژی و مهندسی در خرداد 1397 در شهر بابلسر برگزار خواهد شد. لذا با توجه به اهمیت موضوع توسعه و ترویج صحیح علوم و مهندسی و ضرورت تبادل نظر منظم صاحب نظران این حوزه، این رویداد ملی با هدف ایجاد پل ارتباطی ما بین جامعه صنعت و مراکز علمی و همچنین ايجاد فرصتي مناسب براي تبادل اطلاعات و ارایه‎ی دستاوردهاي پژوهشي و علمی انديشمندان، پژوهشگران و دست‌اندرکاران در حوزه های مختلف برگزار می گردد.

محورهای همایش

مهندسی برق :

ادامه مطلب...

کنفرانس ملی پیشرفت های اخیر در مهندسی و علوم نوین

درباره کنفرانس

"کنفرانس ملی پیشرفت های اخیر در مهندسی و علوم نوین" با حمایت دانشگاه ها و مراکز علمی داخلی و بین المللی، همکاری و حمایت سازمان ها و شرکت های پیشرو در عرصه علم و صنعت در مورخ 19 اردیبهشت ماه 1397 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما تهران برگزار می گردد.

مزایای ثبت نام در کنفرانس

-        نمایه سازی تمامی مقالات پذیرفته شده کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

-        نمایه سازی تمامی مقالات پذیرفته شده در پایگاه علمی سیویلیکا

-        ارائه گواهینامه بین المللی Avicense cert از فرانسه

ادامه مطلب...

مطالب بیشتر...

 1. دومین همایش ملی بحران کم آبی و راه های برون رفت
 2. دومین کنفرانس ملی دانش و فناوری علوم مهندسی ایران
 3. چهارمین همایش ملی علوم و فناوری های نوین ایران
 4. پنجمین کنفرانس ملی بهینه سازی در علوم و مهندسی
 5. پنجمین همایش ملی مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی و سومین کنگره ملی آبیاری و زهکشی ایران
 6. اولین همایش ملی مدل سازی و فناوری های جدید در مدیریت آب
 7. کنفرانس بین المللی افق های نو در علوم مهندسی
 8. دومین همایش ملی بررسی تجارب بازآفرینی شهری در ایران (با تاکید بر تجربه سبزوار)
 9. هفدهمین کنفرانس هیدرولیک ایران
 10. ششمین کنفرانس ملی توسعه پایدار در علوم جغرافیا برنامه ریزی معماری و شهرسازی تهران
 11. هفتمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران
 12. دومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران و همایش ملی عرضه و تقاضای آب شرب و بهداشتی
 13. اولین کنفرانس ملی میکرو و نانو فناوری
 14. اولین کنفرانس کاربرد ابزار مدیریت آب و خاک (SWAT) در مدیریت منابع آب کشور
 15. چهارمین کنفرانس ملی مهندسی عمران، معماری و توسعه شهری

محل تبلیغات

 

kellar.
ayeenname.
ayeenname.
ayeenname.